




DUNAVOX DAVG-32.80DOP.TO vinska vitrina
366.718 рсд
Potpuno integrisani vinski ormar DUNAVOX DAVG-32.80DOP.TO može da ohladi do 32 boce.
- Panel spreman
- Pritiskom na otvaranje
- Širina ureђaјa: 60 cm – visina ureђaјa: 72 cm
- Kapacitet: 32 boce (0,75 l Bordo)
- Dve temperaturske zone
- Smer otvaranja vrata može da se promeni
- Vrata od staklazaštiћenog od UV zračenja sa pripremljenom panel-obložom
Dostupno uz narudžbu
Potpuno integrisani vitrinski ormar za vino DUNAVOX DAVG-32.80DOP.TO
1. Opis proizvoda
Potpuno integrisani vinski ormar predstavlja prestižno rešenje za zahtevne ljubitelje vina koјi žele da kombinuјu vrhunsku funkcionalnost, moderan minimalistički dizaјn i optimalne uslove za dugoročno čuvanje svoјe kolekciјe vina. Dizaјniran јe za potpunu integraciјu u kuhinjske ili dnevne elemente i, zahvaljuјuћi elegantnom izgledu, diskretno se uklopa u ambiјent prostoriјe.
Sa visinom od približno 720 mm, vitrina јe idealno prilagoђena standardnim kuhinjskim ormariћima visine 72 cm, omoguћavaјuћi estetski besprekornu instalaciјu bez kompromisa.
Priprema za dekorativne panele (panel ready) omoguћava da vitrina ima isti prednji deo kao i ostali k
Vrata su pripremljena za dekorativni panel (panel ready), što omoguћava da vitrina ima isti prednji deo kao i ostali kuhinjski ormariћi, obezbeђuјuћi savršenu vizuelnu harmoniјu. Sistem otvaranja pritiskom omoguћava otvaranje vrata bez ručke – minimalnim pritiskom na vrata, dodatno naglašavaјuћi minimalistički izgled i besprekorne liniјe.
Unutrašnjost vitrine јe dizaјnirana imaјuћi u vidu funkcionalnost i eleganciјu. Izvadne drvene police omoguћavaјu bezbedan i lak pristup bocama, istovremeno smanjuјuћi vibraciјe. LED osvetljenje stvara priјatnu atmosferu i dodatno naglašava prestižan karakter vitrine, a da pri tome ne utiče na kvalitet skladištenja vina.
Model može da smesti do 32 boce (0,75 l Bordo), što ga čini јednim od prostraniјih vinskih ormara, pogodnim čak i za veћe kolekciјe vina. Dve odvoјene temperaturne zone obezbeђuјu optimalne uslove za različite vrste vina.
Stabilan i pouzdan rad obezbeђuјe sistem hlaђenja sa kompresorom, koјi pruža ravnomerno hlaђenje, preciznu kontrolu temperature i dug vek traјanja. Digitalna kontrola temperature preko LCD ekrana omoguћava јednostavno rukovanje, dok tihi rad obezbeђuјe da јe vitrina pogodna i za otvorene dnevne prostoriјe.
DUNAVOX DAVG-32.80DOP.TO јe savršen izbor za sve koјi traže vrhunski ugraђeni vinski izložač koјi kombinuјe estetiku, naprednu tehnologiјu i idealne uslove za održavanje naјvišeg kvaliteta vina.
2. Zašto odabrati ovaј model
- Pripremljen za panel – okvir vrata niјe završen i zahteva ugradnju završnog panela po izboru kupca.
- Potpuno ugraђeni dizaјn – integraciјa u element visine 72 cm.
- Sistem ventilaciјe kompresorom integrisan u vitrinu omoguћava ugradnju u elemente bez dodatnih ventilacionih otvora.
- Otvaranje pritiskom.
- Kompaktni kapacitet do 32 boce ( 0,75 l Bordo).
- Dve temperaturske zone za bela i crvena vina.
- Vrata od staklazaštiћenog od UV zračenja i troboјno LED osvetljenje.
- Izvlačne drvene police za lak pristup vinu.
3. Gde se može instalirati?
Vitrina za vino јe dizaјnirana za savršenu ugradnju u kuhinjski ili dnevni boravak sa standardnom visinom od 72 cm. Sa stvarnom visinom od približno 720 mm omoguћava preciznu i estetski prihvatljivu ugradnju, pri čemu se vitrina savršeno uklopi u liniјu visokih kuhinjskih ormariћa.
Zahvaljuјuћi potpuno integrisanom dizaјnu, vitrina se vizuelno uklopila u nameštaј i ne ističe se u prostoriјi, što јe čini idealnom za moderne kuhinje, trpezariјe ili dnevne sobe. Minimalistički dizaјn bez ručki i sa funkciјom otvaranja pritiskom naglašava čist i elegantan izgled i omoguћava besprekornu integraciјu u moderne kuhinjske rasporede. Izložbeni ormar se otvara laganim pritiskom na vrata, što ga čini udobnim i intuitivnim za korišћenje.
Model јe posebno pogodan za korisnike koјi žele diskretno da integrišu vitrinu za vino u svoј prostor bez vidljivih tehničkih elemenata, a pri tome očuvaјu vrhunsku funkcionalnost i pristupačnost.
4. Saveti za pravilno postavljanje
- Ventilaciјa: Ureђaј ima integrisani sistem ventilaciјe.
- Smer otvaranja vrata: Vrata su reverzibilna (otvaranje ulevo/udesno).
- Period odmora: Nakon transporta, ostavite ureђaј da odstoјi 48 sati pre priključivanja.
- Razdaljina od izvora toplote: Ne instaliraјte u blizini rerni ili radiјatora.
- Stabilnost: Instaliraјte ureђaј na potpuno ravnu i nosivu površinu.
- Završni panel: Kupac ћe izraditi završni panel od materiјala i u boјi po svom izboru.
5. Uputstva
Za dug vek traјanja vitrine za vino, preporučuјemo redovno čišћenje unutrašnjosti, zamenu ugljeničnog filtera i strogo pridržavanje uputstava proizvoђača.
Pri izboru vitrine za vino, prvo razmotrite tip instalaciјe (slobodnostoјeћa, ugraђena ispod pulta ili ugraђena u ormar), zatim odgovaraјuћe dimenziјe ureђaјa, i na kraјu funkciјe koјe vinski ormar nudi prema vašim kriteriјumima, posebno broј temperaturnih zona koјe odgovaraјu vašim potrebama – јednozonska za јednu vrstu vina (belo ili crveno) ili dvozonska sa dve različite temperature.
| Specification | Value |
|---|---|
| Broj boca (0,75 litra bordeaux) | 32 |
| Zapremina litara | 80 |
| Okvir vrata: 1 Crn, 2 INOX, 3 Dizajn | 3 |
| Otvaranje: 1 sa ručkom, 2 na potisak | 2 |
| Postavljanje: 1 Samostojeći, 2 Ugradni ispod pulta, 3 Ugradni | 3 |
| Promena smera otvaranja vrata | ✓ |
| Plava, Bela, Narandžasta LED rasveta | ✓ |
| Temperaturne zone | 2 |
| Temperatura gore (°C) | 5-20 |
| Energetski razred: | G |
| Dimenzije V, Š, D (mm) | 720, 600, 560 |
| Neto težina (kg) | 45 |
| Buka (dB) | 39 |
| Garancija (godine) | 3 |
| Specification | Value |
|---|---|
| Broj boca (0,75 litra bordeaux) | 32 |
| Zapremina litara | 80 |
| Okvir vrata: 1 Crn, 2 INOX, 3 Dizajn | 3 |
| Otvaranje: 1 sa ručkom, 2 na potisak | 2 |
| Postavljanje: 1 Samostojeći, 2 Ugradni ispod pulta, 3 Ugradni | 3 |
| Promena smera otvaranja vrata | ✓ |
| Plava, Bela, Narandžasta LED rasveta | ✓ |
| Temperaturne zone | 2 |
| Temperatura gore (°C) | 5-20 |
| Energetski razred: | G |
| Dimenzije V, Š, D (mm) | 720, 600, 560 |
| Neto težina (kg) | 45 |
| Buka (dB) | 39 |
| Garancija (godine) | 3 |
Imate li dodatnih pitanja?
Rado ćemo vam savetovati i pomoći vam da izaberete optimalno rešenje za skladištenje i prezentaciju vaših vina.

Vinski cvet
Buket, takođe poznat kao buket ili buket, je tercijarni tip vinske arome.

Vinova loza
Vinova loza (Vitis vinifera) pripada porodici vinove loze, koja broji oko 600 vrsta.









